Mistrz Pięknego Czytania klas 8 wyłoniony!

16 grudnia 2019r. w bibliotece odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla klas 8.

Komisja konkursowa w składzie: p. Danuta Kochman, p. Danuta Kowalska oraz p. Marta Piątek - Sawicka wyłoniła Mistrza Pięknego Czytania, została nim Wiktoria Jażdżewska.

II miejsce zajęła Alicja Niedźwiecka natomiast III miejsce Wiktoria Brzyszcz. Ponadto komisja przyznała w klasach 8 jeszcze dwa wyróżnienia  dla Pauliny Łuczak oraz Julii Lesiak.

Uczniowie klas 8 prezentowali  przed komisją wylosowany przez siebie fragment lektury pt.: "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.

Wiktoria Jażdżewska będzie reprezentowała naszą szkołę w X Powiatowytm Konkursie Pięknego Czytania , który odbędzie się w Filii nPedagogticznej Biblioteki Wojewódzkiej w Pruszczu Gdańskim  w dniu 13 lutego 2020r.

Gratuluję wszystkim uczniom odwagi i umiejętności. Szczególne podziękowania skłądam tkże członkom jury za pracę w komisji.

Dziekuję także Radzie Rodziców za dofinansowanie zakupu nagród książkowych.

Elżbieta Zwolińska

Data dodania: 2019-12-16 11:13:06