DYŻUR WAKACYJNY W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH SP nr 2

Informujemy, że od 31 lipca do 25 sierpnia 2023 r. nasze oddziały przedszkolne pełnią dyżur wakacyjny. Wszystkie zgłoszone dzieci, których rodzice wypełnili potrzebne dokumenty zostały przyjęte. Listy utworzonych grup wakacyjnych zostały udostępnione w przedsionkach budynków szkoły (6 latki) i przedszkola (3-5 latki) już w czerwcu. Podpisane dokumenty dla Rodziców dzieci z innych placówek będą dostępne u wychowawców grup.

Prosimy Rodziców o przygotowanie standardowo worków z kapciami, ubrankiem na zmianę ( w razie zabrudzenia) oraz chusteczek higienicznych. Dzieciom z rocznika 2019 prosimy przygotować poduszeczkę i kocyk. Przypominamy, że do przedszkola mogą uczęszczać tylko dzieci zdrowe.

Jednocześnie informujemy, że w związku z trwającymi pracami remontowymi na terenie szkoły, od 31 lipca będzie udostępnione wejście z lewej strony frontu głównego budynku (dla dzieci z rocznika 2016 -„zerówki” oraz interesantów).  Bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i poruszanie się tylko w wyznaczonych miejscach.

Dyrekcja SP nr 2

Data dodania: 2023-07-27 13:13:07