Modernizacja placu zabaw przy budynku przedszkola - ulica Tysiąclecia 3

DRODZY RODZICE!

Informujemy, że 12.05.2022 r. rozpoczął się pierwszy etap przebudowy placu zabaw przy budynku przedszkola.  Prace prowadzone będą na podstawie opracowanego w ubiegłym roku projektu obejmującego utworzenie przestrzeni dydaktyczno – rekreacyjnej dla dzieci. Planowane są między innymi place zabaw z bezpieczną nawierzchnią, urządzenia zręcznościowe, sale plenerowe, ścieżka sensoryczna, boisko sportowe wielofunkcyjne, piaskownica z kuchnią błotną, a także elementy małej architektury służące edukacji ekologicznej dzieci.

W związku z rozpoczynającymi się pracami na placu zabaw pojawi się ogrodzenie oddzielające modernizowany teren.

Ze względu na trwające prace zostaje wyłączony z użytkowania parking znajdujący się na terenie przedszkola. Do momentu zakończenia prac ( czas trwania prac 4 – 5 tygodni) prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i wchodzenie na teren przedszkola schodami przy wejściu głównym.

Dyrekcja SP nr 2

Data dodania: 2022-05-13 14:08:40