Jubileusz 70-lecia szkoły

Podziękowanie

Dyrektor  Zespołu Szkół nr 2 w Pruszczu Gdańskim składa serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi, uczniom, rodzicom a także władzom Miasta za pomoc w zorganizowaniu obchodów 70-lecia powstania szkoły.

Szczególne podziękowania należą się również sponsorom naszej uroczystości; Stowarzyszeniu Inicjatyw Oświatowo – Społecznych „Tysiącleci” działające przy Zespole Szkół nr 2 w Pruszczu Gdańskim, Radzie Rodziców  oraz Panom Ryszardowi Wojnowskiemu, Danielowi Michalskiemu, Marianowi Nawrockiemu oraz Władysławowi Fediuk.

Patronat medialny nad całą uroczystością objął ,,Dziennik Bałtycki".

Dziękujemy Panu Markowi Cabajowi, właścicielowi firmy Bemar Media (Film-Fotografia-Reklama) za bezinteresowne zaangażowanie się w akcję „Urodzinowy kwiat” w ramach obchodów jubileuszu 70-lecia naszej szkoły. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły ustawili na boisku szkolnym „żywą” kartkę urodzinową. Pan Marek Cabaj wykonał zdjęcia przy pomocy drona i pomógł zaczarować pogodę, gdyż w dniu, w którym zmontowaliśmy nasz urodzinowy kwiat wróciło do nas lato. Koordynatorzy akcji „Urodzinowy kwiat”:

Ewa Szewczyk i Dorota Makowska

Joanna Cymbaluk

Magdalena Krefta

Barbara Jóźwiak

zdjęcia - Ireneusz Łapiński

Relacja z jubileuszu 70-lecia szkoły
Data dodania: 2018-01-20 21:37:20
Data edycji: 2019-11-08 23:01:24

Obecnie nie ma konkursów

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.