Urodzinowe podchody

W dniach 29 i 30 października 2015 uczniowie klas pierwszych wzięli udział w niecodziennej lekcji. Bawiliśmy się w urodzinowe podchody.

Zadaniem uczniów było wysłuchanie prezentacji multimedialność nt. historii szkoły, a następnie przejście po kolejnych stacjach rozmieszczonych w różnych miejscach w szkole.

Starsi uczniowie przygotowali dla młodszych kolegów wskazówki, różne zadania i zagadki. Dzieci wykazywały się wiedzą, sprawnością fizyczną, współpracą w zespole, a także odwagą, gdyż... na stołówce szkolnej czekało na nich najtrudniejsze zadanie - zjedzenie cytryny.

Emocje były duże. Uśmiechów nam nie zabrakło. Każda klasa kończyła swoją zabawę odwiedzinami u pani Dyrektor, gdzie czekały NAGRODY :)

Data dodania: 2018-01-21 09:28:25
Data edycji: 2018-01-21 09:29:49