Spotkania adaptacyjne - zebrania dla rodziców dzieci przedszkolnych

SPOTKANIE ADAPTACYJNE

Szanowni Państwo!

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej, to bardzo ważny moment w życiu dziecka oraz jego najbliższych.

Aby ułatwić dzieciom wejście w nowe środowisko, serdecznie zapraszamy Rodziców z nowo przyjętymi do naszej placówki przedszkolakami 3, 4 i 5-letnimi na spotkanie adaptacyjne.

29.08.2024r. (czwartek) godz. 9.30 do 11.00  Zajączki (3-latki) oraz dzieci nowo przyjęte z oddziałów  Wiewiórki (4-latki) oraz Kreciki (5-latki)

30.08.2024r. (piątek) godz. 9.30 do 11.00 Myszki (3–latki) oraz dzieci nowo przyjęte z oddziału Liski (5-latki)

Spotkanie adaptacyjne to doskonała okazja, aby maluch w towarzystwie bliskiej osoby mógł poznać swoje wychowawczynie, personel przedszkolny, inne dzieci oraz nowe otoczenie.

Prosimy, aby dziecko przyszło na spotkanie z jedną bliską osobą i miało na przebranie kapcie.

Spotkania odbędą się w budynku przy ul. Tysiąclecia 3, w sali przedszkolnej oznaczonej symbolem grupy „Zajączki”, „Myszki.

Dzieci przypisane do oddziałów Wiewiórki, Kreciki i Liski biorą udział w spotkaniu wspólnie z dziećmi z Zajączków i Myszek zgodnie z harmonogramem.

UWAGA!

W związku z prowadzoną od 16 sierpnia rekrutacją uzupełniającą, listy dzieci z podziałem na grupy będą wywieszone 28.08.2024r. przy wejściu do budynku przy ul. Tysiąclecia 3 i Tysiąclecia 5.

Jednocześnie informujemy, że dnia 29.08.2024r. (czwartek) o godz. 16.00  w budynku przy ul. Tysiąclecia 5 odbędą się zebrania dla Rodziców dzieci  6-letnich: 0a – sala nr 1, 0b – sala nr 2.

Informacja dotycząca spotkań z rodzicami dzieci z pozostałych oddziałów przedszkolnych zostanie przekazana w termnie późniejszym

Data dodania: 2024-08-07 10:50:55
Data edycji: 2024-08-07 11:26:34