29 października zapalmy ''ŚWIATŁO DLA HOSPICJUM''

Drodzy Wolontariusze!

Niedługo na polskich cmentarzach zapłoną znicze. Od lat w atmosferę listopadowego święta wpisuje się akcja Fundacji Hospicyjnej "Zapalmy Światło dla Hospicjum", będąca aktem solidarności z podopiecznymi gdańskiego Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza.

29 października zapraszamy chętnych Wolontariuszy, abyśmy  w charakterystycznych żółtych koszulkach, wspólnie uczestniczyli w kweście  na cmentarzu w Pruszczu Gdańskim.

Jak co roku wspólnie z uczniami oraz nauczycielami- szkolnymi koordynatorami, będziemy kwestować na cmentarzach w Pruszczu Gdańskim. Zgodę na kwestę można wydrukować (załącznik) lub odebrać w sali nr 6.

Podpisaną przez rodzica/ opiekuna prawnego zgodę na udział w kweście przynosimy do poniedziałku, tj. 24 października (p.Dorota Jusiewicz-Sieczko i p.Agnieszka Owczarzak).

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do pomocy i przyłączenia się do tegorocznej akcji. Odwiedzając naszych drogich zmarłych, pomyślmy o tych, którzy wciąż są z nami.

Hospicjum to też (i wciąż) Życie.

Opiekunowie Szkolnego Wolontariatu

Data dodania: 2022-10-18 14:29:07