Pomoc dla uchodźców z Ukrainy - czytaj więcej
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Szkolne Dni Życzliwości

Szkolne Dni Życzliwości
Szkolny Wolontariat zaprasza całą społeczność szkolną do udziału w Dniach Życzliwości, skłaniających do integracji i dzielenia się dobrem. 
1). 22 oraz 25 listopada 2022r. odbędą się spotkania uczniów klas IV-VIII z Panią Katarzyną Kałduńską, Prezesem Fundacji Dom Hospicyjny w Pruszczu Gdańskim. Celem prelekcji jest rozwój i uwrażliwianie dzieci oraz młodzieży. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną przykłady jak można dzielić się sobą, czasem, podążając za ideą wolontariatu bezinteresownie, ofiarowując swoje talenty na rzecz drugiego człowieka i czerpać z tego radość oraz satysfakcję. 
2). Wspierając Dom Hospicyjny w Pruszczu Gdańskim, ogłaszamy Rodzinny Konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną, skierowany do uczniów klas I-VIII (różnorodne świąteczne dekoracje: np. stroiki, pierniki, bombki, świąteczne kartki, itp.). Po ogłoszeniu wyników konkursu, wszystkie dekoracje przekazane zostaną na rzecz hospicyjnego stoiska, przygotowanego podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022 w Faktorii. Czas trwania konkursu charytatywnego od 21 listopada do 30 listopada 2022r. Świąteczne dekoracje oddajemy do P.Bernadety Bażak, P.Doroty Jusiewicz-Sieczko- sala nr 6 i P.Agnieszki Owczarzak- sala nr 25.
3). „Życzliwa bitwa na nakrętki”, szkolny konkurs dla klas I-III. Głównym celem jest pozyskanie nakrętek dla Ani z Pruszcza Gdańskiego. Konkurs stanowi również promocję ekologicznego stylu życia wśród dzieci i integrację uczniów. Czas trwania konkursu od 21 listopada 2022 do 31 stycznia 2023r. Nagrodzone zostaną klasy I-III , które zbiorą największą ilość nakrętek. Odbiór nakrętek z sali lekcyjnej, nastąpi każdorazowo po zgłoszeniu informacji przez wychowawców klasy I-III, koordynatorowi konkursu (Dorota Jusiewicz-Sieczko). Każda porcja zostanie zważona i wpisana do rejestru przez szkolnych Wolontariuszy.
Mamy nadzieję, że Dni Życzliwości staną się początkiem niezwykłej przygody naszych Uczniów- Wolontariuszy!
Opiekunowie Szkolnego Wolontariatu
Data dodania: 2022-11-15 19:23:21
Data edycji: 2022-11-15 19:37:17
Ilość wyświetleń: 359

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej