Wyjątkowy spektakl ''Dziewczynka z zapałkami'' w wykonaniu szkolnych Wolontariuszy.

Wolontariusze z klas VIC i IIIB ponownie zagrali na scenie. Przedstawienie stanowiło formę promocji idei wolontariatu oraz współpracy. Tym razem młodzi aktorzy przenieśli uczniów klas I-III w baśniowy świat „Dziewczynki z zapałkami” H. Ch. Andersena. Podczas spektaklu, Wolontariusze zwrócili uwagę na potrzebujących, skłonili do refleksji, podkreślając, że pomaganie staje się łatwiejsze, gdy szanujemy drugiego człowieka.

Forma zabawy teatralnej była wspaniałym doświadczeniem, stanowiła doskonałą okazję do współdziałania uczniów młodszych ze starszymi. Wolontariusze udowodnili, że są otwarci, bezinteresowni i dobrze zorganizowani.

Przedstawienie „Dziewczynka z zapałkami”, to tylko jedno z działań realizowanych przez szkolny wolontariat. Dzięki  zaangażowaniu oraz odpowiedzialności naszych uczniów, możemy szczycić się wieloma akcjami już przeprowadzonymi, jak i planować kolejne.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Opiekun szkolnego wolontariatu

Dorota Jusiewicz-Sieczko