Kreciki

• mgr Magdalena Treder - nauczyciel wspomagający

Pomoc:

• Monika Stodolska

Grupa Kreciki  liczy 25 osób. Działalność edukacyjno - wychowawczą grupa pięciolatków  opiera na podstawie programowej wychowania przedszkolnego MEN, programie autorstwa Moniki Chludzińskiej, Agaty Kacperzak - Kołakowskiej, Anny Kucharczyk, Doroty Kucharskiej, Anny Pawłowskiej - Niedbały, Marii Pietrzak i Agaty Smoderek, pt" Samodzielne, wszechstronne, szczęśliwe", wydawnictwa Nowa Era.

Dzieci pracują na książkach pt "Planeta dzieci" wyd. WSiP

Cześć, to my - wesoła gromada krecików. Uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Bardzo chętnie bierzemy udział w zajęciach ruchowych i plastycznych. Nasza sala jest kolorowa i pełna zabawek. Bardzo ją lubimy i czujemy się w niej bezpiecznie. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Małymi kroczkami, stajemy się aktywnymi odkrywcami świata.

Kreciki uczestniczą w następujących zajęciach dodatkowych: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia z rytmiki, zajęcia z logopedii, zajęcia z gimnastyki korekcyjno- kompensacyjnej, zajęcia z religii.

Data dodania: 2018-01-20 19:26:54
Data edycji: 2022-09-18 18:08:32