Pomoc dla uchodźców z Ukrainy - czytaj więcej

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zajączki

NUMER TELEFONU DO PRZEDSZKOLA 607 384 240

 


Nauczyciele grupy:

  • mgr Kamila Dziekan
  • Ewa Jaszewska 

Pomoc:

  • Sylwia Pedynkowska          

Grupa Zajączki  liczy 23 osoby. Działalność edukacyjno - wychowawczą grupa trzylatków opiera na podstawie programowej wychowania przedszkolnego MEN.

 Dzieci pracują na książkach pt "Drużyna Marzeń " 3- latek  wydawnictwa WSIP.

 

Cześć, to my - wesoła gromada zajączków. Uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Bardzo chętnie bierzemy udział w zajęciach ruchowych i plastycznych. Nasza sala jest kolorowa i pełna zabawek. Bardzo ją lubimy i czujemy się w niej bezpiecznie. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Małymi kroczkami, stajemy się aktywnymi odkrywcami świata. 

 

Zajączki uczestniczą w następujących zajęciach dodatkowych: zajęcia z języka angielskiego, zajęcia z religii, zajęcia z logopedii, zajęcia z gimnastyki korekcyjno- kompensacyjnej.

Czterolatek to dziecko, które rozwija się w niesamowitym tempie. Przede wszystkim staje się bardziej samodzielny, niezależny i pewny siebie. W niczym nie przypomina trzylatka wymagającego zdecydowanie większego wsparcia. Wyróżnia się kreatywnością i otwartością na nowe. Ma więcej energii, rzadko śpi w ciągu dnia, potrafi zaznaczyć swoją obecność w zdecydowany sposób

Czytaj więcej: https://www.sosrodzi

 

 

 

Data dodania: 2018-01-20 19:26:37
Data edycji: 2022-09-01 13:12:11
Ilość wyświetleń: 28897

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook