Zajączki

• mgr Paulina Strybicka

Pomoc:

• Iwona Pettke

W tym roku pracujemy na książeczkach wydawnictwa WSiP pt."Planeta Dzieci".

Grupa „Zajączki” liczy 25 osób. Do grupy uczęszczają dzieci, które bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Dzieci chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie rówieśniczej, samodzielności oraz zawierają nowe znajomości.

Czterolatek to dziecko, które rozwija się w niesamowitym tempie. Przede wszystkim staje się bardziej samodzielny, niezależny i pewny siebie. W niczym nie przypomina trzylatka wymagającego zdecydowanie większego wsparcia. Wyróżnia się kreatywnością i otwartością na nowe. Ma więcej energii, rzadko śpi w ciągu dnia, potrafi zaznaczyć swoją obecność w zdecydowany sposób

Czytaj więcej: https://www.sosrodzice.pl/jaki-jest-czterolatek-o-samodzielnosci-zlosci-i-buncie/

Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi i  spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z ich twarzy. Edukację dzieci z grupy „Zajączki” łączą z zabawą, przez co  zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Grupa „Zajączki” uczestniczy w następujących zajęciach dodatkowych: zajęcia z języka angielskiego, religii, rytmiki.

Data dodania: 2018-01-20 19:26:37
Data edycji: 2021-08-31 20:59:13