Pomoc dla uchodźców z Ukrainy - czytaj więcej
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Harmonogram konsultacji nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Pruszczu Gdańskim w roku szkolnym 2023/2024

Lp.

Nazwisko i Imię

Dzień konsultacji

Godzina konsultacji

Sala

1.       

Bażak Bernadetta

wtorek

10:00-10:50

p. nauczycielski

2.       

Belczewska Urszula

wtorek

10:10-10:55

p. nauczycielski

3.       

Bianga Katarzyna

poniedziałek

15:00-16:00

p. nauczycielski

4.       

Bobek Dariusz

piątek

11:15-12:00

p. nauczycielski

5.       

Boleszczuk Barbara

wtorek

14:00-14:45

p.nauczycielski

6.       

Bratkowska Izabela

środa

10:10-10:55

p. nauczycielski

7.       

Bujak-Kaczor Lidia

wtorek

15:40-16:20

sala nr 4

8.       

Burda Urszula

wtorek

9.15-10.00

p. nauczycielski

9.       

Celińska Joanna

poniedziałek

11:15-12:00

p. nauczycielski

10.  

Cisłak - Kryger Anna

poniedziałek

11:15-12:00

p. nauczycielski

11.  

Czernij – Sapieja Aleksandra

środa

7:20-8:15

sala nr 49

12.  

Galin Magdalena

środa

12:20-13:05

p. nauczycielski

13.  

Gierszewski Waldemar

czwartek

10:10-10:55

p. nauczycielski

14.  

Glok – Lejk Hanna

czwartek

14:00-14:45

sala nr 49

15.  

Groth Aleksandra

czwartek

10:10-10:55

p. nauczycielski

16.  

Guenther Aleksandra

poniedziałek

16:45-17:30

sala nr 6

17.  

Górna Anna

poniedziałek

14:10-14:55

p. nauczycielski

18.  

Hejna Mirosława

poniedziałek

12:20-13:05

kantorek nauczycieli w-f

19.  

Janiak Iwona

piątek

8:20-9:15

p. nauczycielski

20.  

Jóźwiak Barbara

wtorek

14:10-15:10

p. nauczycielski

21.  

Jusiewicz - Sieczko Dorota

wtorek

16:40-17:25

sala nr 6

22.  

Kaczor Kulesz Natalia

wtorek

13:15-14:15

p. nauczycielski

23.  

Kieliszczyk Anna

wtorek

15:45-16:45

g. psychologa

24.  

Knie Sylwia

poniedziałek

14:10-14:55

czytelnia

25.  

Kochman Danuta

wtorek

7:30-8:30

g. psychologa

26.  

Konarzewska Natalia

poniedziałek

14:30-15:00

p. nauczycielski

27.  

Kowalska Katarzyna

czwartek

15:45-16:45

p. n-eli wych. fiz.

28.  

Krokosz Jolanta

środa

14:10-14:55

sala nr 50

29.  

Krucha Agnieszka

poniedziałek

15:00-15:45

p. nauczycielski

30.  

Kryger Beata

piątek

15:00-16:00

sala nr 52

31.  

Kucharska Elżbieta

piątek

13:15-14:15

p. nauczycielski

32.  

Kucharska Olga

środa

15:00-15:45

sala nr 49

33.  

Kucina Paulina

wtorek

14:00-15:00

p. n-eli wych. fiz.

34.  

Latoch Tomasz

poniedziałek

15:00-15:45

sala nr 47

35.  

Lechowicz-Król Joanna

poniedziałek

17:00-17:45

sala nr 35

36.  

Lejk Sławomir

czwartek

10:10-10:55

tutornia

37.  

Maćkowska Ewa

piątek

16:00-17:00

p. nauczycielski

38.  

Makurat Anna

wtorek

7:30-8:30

sala nr 29

39.  

Marszk Joanna

środa

12:20-13:05

p. nauczycielski

40.  

Mielewska Joanna

środa

15:00-15:45

sala nr 42

41.  

Mróz – Madejska Monika

piątek

12:55-13:40

biblioteka

42.  

Owczarzak Agnieszka

poniedziałek

10:00-11:00

p. nauczycielski

43.  

Paszkiewicz  Paulina

wtorek

16:30-17:30

sala nr 46

44.  

Piaścik Marzena

wtorek

15:45-16:35

sala nr 23

45.  

Piękos Jolanta

czwartek

15:50-16:35

sala nr 3

46.  

Pobuta Małgorzata

środa

12:00-13:00

p. nauczycielski

47.  

Przybysz Dorota

środa

16:40-17:25

sala nr 5

48.  

Radecka Anna

środa

10:10-10:55

tutornia

49.  

Ramutkowska Dorota

czwartek

13:15-14:00

p. nauczycielski

50.  

Richert Katarzyna

środa

8:20-9:05

p. nauczycielski

51.  

Romanchenko Anna

poniedziałek

9:15-10:00

p. nauczycielski

52.  

Rycaj Monika

poniedziałek

15:50-16:35

sala nr 44

53.  

Sajewicz Magda

 

poniedziałek

wtorek

9.30-10.00

14.00- 14.30

gabinet

logopedy

54.  

Sapielak-Martins Aleksandra

wtorek

10:10-10:55

p. nauczycielski

55.  

Siarczyńska Ewa

wtorek

15:45-16:45

sala nr 4

56.  

Siedlecka Kamila

wtorek

15:45-16:45

sala nr 5

57.  

Słoboda Marta

piątek

13:05-13:50

tutornia

58.  

Stanka – Wójcik Monika

poniedziałek

8:10-9:10

p. nauczycielski

59.  

Surma Agnieszka

wtorek

13:15-14:15

p. nauczycielski

60.  

Szczepańska Urszula

środa

15:45-16:30

sala nr 45

61.  

Szewczyk Ewa

poniedziałek

8:00-9:00

p. nauczycielski

62.  

Szymczyk Karolina

wtorek

13:30-14:30

gabinet logopedy

63.  

Wadowska Anna

poniedziałek

14:30-15:00

p. nauczycielski

64.  

Węsierska Anna

poniedziałek

8:15-9:15

p. nauczycielski

65.  

Wieliczko Maria

poniedziałek

16:40-17:10

sala nr 3

66.  

Włodarska-Mechlik Elżbieta

poniedziałek

14:10-14:55

czytelnia

67.  

Wołosiewicz Paweł

czwartek

15:00-15:45

p. n-eli wych. fiz.

68.  

Wołowczyk Marta

piątek

15:00-15:45

sala nr 24

69.  

Wróbel Dariusz

poniedziałek

12:00-13:00

p. n-eli wych. fiz.

70.  

Zwolińska Elżbieta

piątek

7:00-7:45

biblioteka

 

Data dodania: 2023-10-05 12:45:07
Data edycji: 2024-03-11 13:02:54
Ilość wyświetleń: 420

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej