Kulinarne ciekawostki- spotkanie z Mikołajem

W tym tygodniu dowiedzieliśmy się czym jest piramida zdrowia i dlaczego warto zdrowo się odżywiać, oraz dbać o swoje zdrowie.

Poznaliśmy również literę „r”, "R" oraz cyfrę 6- ćwiczyliśmy pisanie poznanych liter oraz cyfry w naszych zeszytach. Musimy przyznać, że pisanie literek i cyferek idzie nam coraz lepiej.

Ubraliśmy choinkę, każdy z nas mógł samodzielnie powiesić na niej wybraną przez siebie ozdobę. Jesteśmy zachwyceni klasową choinką oraz zimową dekoracją naszej sali.

Czy wiecie, że Mikołaj był u nas aż dwa razy???? W środę- w szkole, natomiast w piątek- byliśmy w przedszkolu i tam już na nas czekał. Otrzymaliśmy drobne upominki oraz ... bilet do kina na film pt. "Życzenie". W podziękowaniu zaśpiewaliśmy Mikołajowi piosenkę pt. "A Mikołaj pędzi". Chcecie jej posłuchać? Chętnie Wam ją zaśpiewamy.

Data dodania: 2023-12-08 06:20:29
Data edycji: 2023-12-09 07:21:15