TYDZIEŃ SZCZĘŚCIA

W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy "Ogólnopolski Tydzień Szczęścia". Każdy dzień tygodnia poświęcony był innej tematyce. W poniedziałek kontynuowaliśmy dzień kropki, tworząc kolorowy świat. We wtorek w dniu optymizmu dzieliliśmy się swoimi marzeniami tworząc chmurki marzeń. W środę obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka przygotowując na warsztatach kulinarnych kulki mocy. Udowadnialiśmy, że sukces jest w zasięgu naszych możliwości. Czwartek to święto drzemki i dobrego snu. Przyszliśmy do przedszkola w piżamach, rozmawialiśmy o potrzebie odpoczynku dla zdrowia organizmu. Piątek powitaliśmy Panią Jesień, szukając jej darów i obecności w ogrodzie przedszkolnym. To był bardzo wesoły, ale i pracowity tydzień.

Data dodania: 2023-09-25 15:46:36
Data edycji: 2023-10-09 11:53:40