Judo

W naszej szkole odbyły się pokazy judo. Dzieci miały okazję zobaczyć na czym polega ta dyscyplina sportowa, poćwiczyć, dobrze się bawić i porzucać trenera.

,,Sztuki walki uczą dyscypliny, pokory, ciężkiej pracy, oraz szacunku do drugiego człowieka. Filozofia dużej części sportów walki oparta jest na samodoskonaleniu oraz życiu zgodnie z określonymi zasadami moralno-etycznymi. Dzieci uczą się asertywności i tego jak powinien prowadzić się sportowiec. Szacunek do przeciwnika i innych osób jest tu bardzo ważny, podobnie jak odwaga, uczciwość i przestrzeganie zasad fair-play. Wśród profesjonalnych sportowców uprawiających sztuki walki znajdziemy mnóstwo osób, które mogą być wspaniałym przykładem i inspiracją dla dzieci. Droga do sukcesu w sportach walki to talent, ciężka praca i samodyscyplina."

Data dodania: 2021-10-01 06:25:31
Data edycji: 2021-10-01 06:28:52