Dyżur wakacyjny w oddziałach przedszkolnych SP nr 2

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że od 29 lipca do 23 sierpnia 2024 r. nasze oddziały przedszkolne pełnią dyżur wakacyjny. Wszystkie zgłoszone dzieci, których rodzice wypełnili potrzebne dokumenty zostały przyjęte. Opieka wakacyjna dla dzieci z innych placówek będzie pełniona w budynku przedszkola przy ul. Tysiąclecia 3. Dzieci z oddziałów przedszkolnych SP nr 2, które będą uczęszczały do przedszkola w czasie pełnienia przez placówkę dyżuru wakacyjnego są przypisane do swoich grup. Listy utworzonych grup wakacyjnych zostały udostępnione w budynku przedszkola i szkoły.
Prosimy Rodziców o przygotowanie standardowo worków z kapciami oraz ubrankiem na zmianę.
Dzieciom z rocznika 2020 prosimy przygotować poduszeczkę i kocyk. Przypominamy, że do przedszkola mogą uczęszczać tylko zdrowe dzieci.

Godziny otwarcia przedszkola: 6.00-17.00

Wszystkich szczegółowych informacji udzielą Państwu Wychowawczynie grup podczas pierwszego dnia pobytu Państwa dziecka podczas dyżuru wakacyjnego.

Dyrekcja SP nr 2

Data dodania: 2024-06-06 10:21:00