Życzenia dla Dzieci i Uczniów

DRODZY UCZNIOWIE, KOCHANE DZIECI !

Kończymy dzisiaj rok szkolny 2020/2021, kolejny rok, w którym głównym reżyserem była pandemia, ale jednocześnie rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Wspólnie daliśmy radę.

Z całego serca gratulujemy Wam wiedzy i umiejętności, które zdobyliście. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. Zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!

Uczniom klas ósmych gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej! Pamiętajcie: „Każdego dnia możecie zrobić coś, aby zbliżyć się do swojego marzenia lub możecie nie robić niczego. W każdym przypadku podejmujecie decyzję.” Życzymy Wam sukcesów w nowej rzeczywistości szkolnej oraz w dalszym w życiu.

Życzymy, aby wakacje były okresem dobrego i bezpiecznego wypoczynku, czasem samych radosnych chwil i miłych przygód. Dobrze wykorzystajcie ten czas, podziwiajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek.

Życzymy Wam niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo. Dbajcie o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszczu Gdańskim

Data dodania: 2021-06-25 10:36:36