Zielona Szkoła klas 6c i 6d

W dniach 07- 09 maja 2024 r. uczniowie dwóch klas - 6c i 6d z wychowawcami: Panią Jolantą Krokosz i Panią Aleksandrą Sapielak – Martins oraz opiekunami: Panią Barbarą Boleszczuk i Panią Ewą Szewczyk spędzili trzy dni na zielonej szkole w przepięknej, wiosennej scenerii Półwyspu Lipa. Był to idealny sposób i czas na oderwanie się od telefonów, komputerów i Internetu. Nasi podopieczni pod okiem świetnie przygotowanych animatorów i instruktorów wzięli udział w wielu zadaniach i aktywnościach na świeżym powietrzu. W czasie wykonywania różnych projektów rozwijali umiejętność pracy w grupie, uczyli się samodzielności, zaradności oraz odpowiedzialności za kolegę / koleżankę. Był to kolejny „sprawdzian” z kreatywności, koleżeństwa, otwartości i wytrwałości. Oczywiście program dostosowany był do wieku i możliwości uczestników.

Wszystkim, którzy szukają miejsca na zieloną szkołę serdecznie polecamy ten Ośrodek, m.in. za :

-piękne widoki ( las, jezioro, boiska sportowe, zaplecze )

- bardzo ciekawe zajęcia integracyjne i pełny profesjonalizm całej obsługi,

-atmosferę

-czyste, przestronne domki z wyposażeniem

świeżą, kolorową i smaczną kuchnię.

Data dodania: 2024-05-17 18:51:30
Data edycji: 2024-05-17 18:53:00