Zawody w unihokeja

3 listopada nasza mlodzież (chlopcy) z klasy 8 pojechali na zawody Powiatowe w unihokeju. Wywalczyli awans w zawodach Międzyszkolnych. Zawody Powiatowe były na wyższym poziomie. Rywalizacja była ogromna, walka bardzo zacięta, poziom gry wysoki. Chłopcy walczyli bardzo dzielnie, nie odstawali od innych drużyn. Zajęli 6 miejsce w Powiecie. Zabrakło trochę szczęścia ale mieli okazję zobaczyć, że ich umiejętności nie odbiegają od najlepszych drużyn w Powiecie. Od drużyn, które trenują kilka razy w tygodniu, mają odpowiednie warunki do treningów, odpowiednie zaplecze. Mimo to, wyszkolenie naszych chłopaków jest równie dobre. Gratulujemy równej walki i zaciętości w grze. Byliście wspaniali. Gratulujemy serdecznie, nauczyciele wychowania fizycznego.
Zredagowała Barbara Jóźwiak

Data dodania: 2022-11-06 21:46:44