Zawody Mikołajkowe

Mikołajki już za nami, a my spędziliśmy je na sportowo! Piątek był dzniem pełnym sportowych emocji, a przede wszystkim ogromnego zaangażowania klas IV i V w wyścigach rzędów. Uczestnicy sprawnie pokonywali tor przeszkód, pisali listy do św. Mikołaja, ozdabiali choinkę, pakowali prezenty. Każda z klas zasługuje na wygraną i tak właśnie jest! Tym bardziej, że niektóre klasy specjalnie przyszły szybciej, inne zostały po lekcjach jeszcze inne miały mniej zawodników i dzieci wykonywały zadania podwójnie! Tego samego dnia rozegrane zostały także zawody w ringo, a tutaj już rywalizowały klasy 6 oraz 7. Pierwsze miejsce zajęła klasa 7b, drugie 6c, trzecie 6a. Miejsce 4. zajęła - 7a, 5. - 6d i 6.- 6b. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, Dziękujemy kibicom i Dziękujemy za tak fajny sportowy świąteczny klimat! Dziękujemy za Pani Marcie i dziewczynkom z 8 f za pomoc w przygotowaniu choinek potrzebnych do rywalizacji. Dziewczynkom z Samorządu za pomoc w trakcie wyścigów. Bardzo cieszy nas, że uczniowie kochają sport i jest dla nich coraz ważniejszy. Dzieci wykazały się sprawnością i umiejętnościami. Zawody przygotowała p.Paulina i p.Basia, wspólnie z Panią Jola Krokosz z Samorządu Uczniowskiego kl.IV-VIII, a przeprowadzeniu pomogli Nauczyciele WF.

Data dodania: 2022-12-12 15:41:15
Data edycji: 2022-12-12 15:42:17