Zapraszamy do wspomnień z wydarzenia ''WALENTYNKI Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ''!

W dniach od 13 do 16 lutego 2024 roku, biblioteka szkolna zorganizowała wyjątkowe wydarzenie z okazji Walentynek. Zaprosiliśmy uczniów do udziału w naszej specjalnej akcji - przygotowaniu kartki walentynkowej dla swojej ulubionej postaci z książki. Każda praca została nagrodzona lizakiem w kształcie serduszka, co dodatkowo zachęcało do udziału w akcji. Rezultaty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Każda praca była wyjątkowa. Niesamowicie zaskoczeni byliśmy kreatywnością i zaangażowaniem uczniów. Na specjalnie przygotowanej tablicy zawisło aż 89 walentynek, dedykowanych ulubionym bohaterom literackim. Największą popularnością cieszyli się bohaterowie z książki "Akademia pana Kleksa", z Ambrożym Kleksem na czele, który otrzymał aż 28 kartek. Inni bohaterowie literaccy, tak jak Harry Potter, Pan Samochodzik, Asiunia, Tomek Łebski, Scrooge z „Opowieści wigilijnej”, Staś i Nel, Łucja, Zuzanna z  lektury „Opowieści z Narnii,” Lolek, Cukierek z książki „Cukierku ty łobuzie!” również zyskali swoje miejsce na tablicy. Nie zabrakło także innych kultowych postaci, takich jak m.in.  Kubuś Puchatek, Kaczor Donald, Mała Syrenka, Krecik, Plastuś , Myszka Miki, Bolek i Lolek, czy Detektyw Pozytywka, którzy również zostali docenieni przez uczniów.

Akcja "WALENTYNKI Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ" nie tylko zachęciła uczniów do aktywnego udziału w życiu biblioteki szkolnej, ale również promowała czytelnictwo oraz rozwijała kreatywność i wyobraźnię uczniów poprzez tworzenie kartek walentynkowych dla swoich ulubionych bohaterów literackich. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie.

Data dodania: 2024-03-03 17:53:29
Data edycji: 2024-03-04 09:46:56