Zakończenie roku szkolnego klas ósmych

W dniu 24.06.2022 o godzinie 15 w naszej szkole miało miejsce uroczyste pożegnanie klas 8. Gościliśmy na nim Burmistrza Miasta Pruszcza Gdańskiego Janusza Wróbla, Rodziców,  Wychowawców, Nauczycieli, Uczniów klas młodszych. Uroczystość rozpoczęło się od przemówienia Pani Dyrektor Marzeny Koteckiej. Następnie Ósmoklasiści przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom. Podczas uroczystości Pani Dyrektor Marzena Kotecka wraz z Panem Burmistrzem i Wychowawcami wręczyli nagrody i wyróżnienia dla najlepszych uczniów oraz gratulacje dla ich rodziców. Wyróżniono również tych, którzy osiągali sukcesy w innych dziedzinach.

Na koniec wszyscy mogliśmy podziwiać przepiękny koncert w wykonaniu Uczniów naszej szkoły i rozdanie superdwójek w różnych kategoriach. Oto krótka fotorelacja:

Data dodania: 2022-06-26 20:52:57
Data edycji: 2022-06-27 18:47:02