Za nami I półrocze roku szkolnego!

Za nami I półrocze w świetlicy szkolnej! Trochę się u nas działo. Jak zawsze bawimy się wesoło i głośno!

Gramy w piłkę w sali gimnastycznej, organizujemy skoki przez skakankę, spędzamy czas na świeżym powietrzu.

Kontynuujemy „Świetlicowe karaoke”, podczas którego śpiewamy ulubione piosenki, czyli rozwijamy ukryty w nas talent.

Rozwiązujemy krzyżówki, rebusy, tematyczne testy wiedzy, zgadywanki. Odgrywamy krótkie scenki rodzajowe, tworzymy i opowiadamy niedokończone historie. Często wykonujemy prace plastyczne również po to, by ozdobić naszą świetlicę.

Organizujemy rozgrywki warcabowe i gramy w karty UNO. W świetlicy funkcjonuje szkolny wolontariat, gdzie uczniowie klas VII – VIII organizują nam czas i nigdy nie jest nudno.

Zapraszamy do fotorelacji!

Data dodania: 2022-02-05 17:35:51