''Za magicznymi drzwiami'' - matematyczny konkurs Bożonarodzeniowy

W czwartek, 15.12.2022 uczniowie klas 4-8 naszej szkoły brali udział w szkolnym konkursie matematycznym "Za magicznymi drzwiami".

Wśród zimowej scenerii, trzyosobowe grupy z każdej klasy zmierzyły się z matematycznymi zadaniami o bożonarodzeniowej treści.

Uczniowie rywalizowali o nagrodę dla całej klasy: VOUCHER o nie pisanie wspólnie wybranej kartkówki, do wykorzystania do końca roku szkolnego 2022/2023.

Po intelektualnym wysiłku każdy uczestnik mógł poczęstować się słodkim cukierkiem. Nikt nie odmówił słodkości.

O wygranej decydowała nie tylko poprawność rozwiązania zadań, a także czas rozwiązania. Grupy nie miały możliwości poprawy rozwiązań, co stanowiło dla nich duże wyzwanie. Dopiero, gdy byli absolutnie pewni swoich odpowiedzi oddawali kartki. Czasem przekonali się, że pośpiech jest złym doradcą.

VOUCHERY trafiły do następujących klas:

4A, 5D, 6C, 7B, 8C.

Dziękujemy za świetną zabawę i gratulujemy każdemu, gdyż większości udało się poprawnie rozwiązać zadania.

Koordynator konkursu Pani Monika Stanka Wójcik wraz z Panią Iwoną Janiak

Data dodania: 2022-12-17 20:28:25