WYSYŁAMY ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA!

Podczas omawiania lekcji o tematyce związanej ze Świętami Bożego Narodzenia, uczyliśmy się składać życzenia świąteczne naszym najbliższym, czyli rodzinie, ale także swoim koleżankom i kolegom.

Wówczas ktoś w klasie zaproponował, abyśmy napisali i wysłali życzenia Filipkowi -naszemu koledze z pierwszej klasy. W czasie wakacji wyprowadził się on do innej miejscowości i zmienił szkołę. We wrześniu próbował się z nami spotkać, ale nie doszło to do skutku. Teraz jest więc dobry moment, aby się zrewanżować.

Igor przyniósł kartkę okolicznościową ze Św. Mikołajem, a Hania przepięknie przepisała na nią życzenia od nas wszystkich. Dodatkowo każdy uczeń narysował świąteczną laurkę dla kolegi -dołączyliśmy je do życzeń. Wszystko zapakowaliśmy do ogromnej koperty, którą ozdobiła Mia, no i dokładnie ją zaadresowaliśmy.

Następnego dnia koperta została dostarczona do Szkoły Podstawowej w Łęgowie i z pewnością trafi w ręce Filipka (o czym zapewniła p. sekretarka).

LUBIMY SPRAWIAĆ KOMUŚ MIŁE NIESPODZIANKI !!!

Data dodania: 2021-12-16 21:39:00
Data edycji: 2021-12-16 21:43:21