Wyjazd na spektakl pt.:''Czerwony Kapturek''

We wtorek, 28 lutego uczniowie klasy III c i III f wyjechali do Multikina na musical dla dzieci pt. „Czerwony Kapturek” przygotowany przez aktorów Teatru Nowoczesnego z Krakowa.

Historia Czerwonego Kapturka znana jest dzieciom i dorosłym. Mała dziewczynka wyposażona w koszyczek z lekarstwami i smakołykami idzie odwiedzić chorą babcię. Na swojej drodze napotyka wilka, który najpierw zdobywa jej zaufanie, a potem bez skrupułów pożera i ją  i babcię. Szczęśliwie wszystko dobrze się kończy.

Wersja zaproponowana przez Teatr Nowoczesny z Krakowa to niezwykle kolorowy, wesoły, żywiołowy, roztańczony i rozśpiewany musical dla dzieci, który był świetną okazją do zabawy dla dzieci i ich opiekunów. Spektakl z wielką starannością realizuje cele edukacyjne przeznaczone dla młodego widza. Poprzez piosenki oraz dialogi w pośredni sposób dzieci uczą się, jak rozwiązywać konfliktowe sytuacje, nawiązywać wartościowe przyjaźnie, być asertywnym i odważnym. Barwne kostiumy oraz efekty świetlne idealnie tworzą magiczny klimat przedstawienia. Dzieci przez cały czas mają wrażenie, że towarzyszą bohaterce  w czasie jej przygód, niejednokrotnie ratując ją z opresji.

Data dodania: 2023-02-28 12:45:36
Data edycji: 2023-02-28 13:05:05