Wycieczka do Warszawy klas 8b, 8d, 8f i 7a

Wycieczka do Warszawy klas  8b, 8d, 8f i 7a

Wycieczka do Warszawy

Warszawa- w dniach 5,6,7 czerwca uczniowie klasy 8b, 8d, 8f i 7a uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, dofinansowanej przez Ministra Edukacji Nauki w ramach przedsięwzięcia pn. "Poznaj Polskę", będącą częścią Polskiego Ładu. Młodzież miała okazję zobaczyć miejsca związane z tradycją, kulturą i historią Polski. W programie znalazły się takie miejsca jak: Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Więzienia Pawiak, Biblioteka Uniwersytecka, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego, Muzeum Łazienki Królewskie, Zespół zabytkowych cmentarzy na Powązkach, Historyczny Zespół miasta z Traktem  Królewskim, Stadion Narodowy, Sejm, Pałac Nauki i Kultury.  Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat historii Warszawy, drugiej wojny światowej czy Powstania Warszawskiego.  Uważamy, że wycieczka była bardzo udana. Zobaczyliśmy wiele interesujących miejsc. Panowała miła atmosfera. Zrobiliśmy sporo pamiątkowych zdjęć. Pomimo zmęczenia oraz oszołomienia natłokiem wrażeń byliśmy zadowoleni. Mamy nadzieję, iż ponownie odwiedzimy to wspaniałe miasto.

Organizator wycieczki Barbara Jóźwiak

Data dodania: 2023-06-30 07:45:28