Wręczenie nagród laureatom międzyszkolnego konkursu czytelniczego „Zaprzyjaźnij się z książką”

Wręczenie nagród laureatom  międzyszkolnego konkursu czytelniczego „Zaprzyjaźnij się z książką”

24 maja br. w Urzędzie Miasta Pruszcz Gdański odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom w konkursie czytelniczym przeznaczonym dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych Pruszcza Gdańskiego.

Wśród tego grona znalazły się nasze uczennice: Ewa Jędrzejewska  z klasy 4c, która zajęła II miejsce, oraz Lena Dawidowska z klasy 4b i Lena Owczarzak  z klasy 4a, które zajęły ex equo III miejsce.

Nagrody wręczył Burmistrz Miasta Pruszcz Gdański Pan Janusz Wróbel oraz Kierownik  Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Gdańsku  – Filia  w Pruszczu Gdańskim Pani Joanna Kowalczyk.

Serdeczne gratulacje!  Brawo dziewczynki!

Poniżej protokół międzyszkolnego konkursu czytelniczego „Zaprzyjaźnij się z książką

Data dodania: 2022-05-24 16:04:43
Data edycji: 2022-05-24 18:21:01