WOJEWÓDZKI KONKURS BIBLIJNY

13 maja br. w Rumii odbył się ostatni, finałowy etap XXII Wojewódzko – Metropolitalnego Konkursu Biblijnego im. Sł. Bożego Kard. Augusta Hlonda.

Konkurs jest dla dzieci i młodzieży inspiracją do pogłębienia wartości chrześcijańskich zaczerpniętych z Pisma Świętego.

Ponad 250 uczniów pomorskich szkół, wśród nich dwoje reprezentantów naszej szkoły: JAGODA GRADOWSKA z klasy 8f i BOHDAN POPOVYCH z klasy 8d, zgromadziło się w sobotnie przedpołudnie, by zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi Ewangelii wg św. Mateusza. Arkusze konkursowe rozwiązywali najlepsi, którzy zakwalifikowali się do rumskiego finału spośród kilkunastu tysięcy uczestników biorących udział w etapie wstępnym, szkolnym i rejonowym.

Miło mi poinformować, iż LAUREATKĄ została uczennica naszej szkoły JAGODA GRADOWSKA z klasy 8f.

BOHDAN POPOVYCH zdobył zaszczytny tytuł FINALISTY.

Gratulacje!!! Jesteście wielcy!!!

Urszula Belczewska