WIGILIA KLASOWA - 22 grudnia 2023r.

W piątek 22 grudnia odbyła sie nasza ....ostatnia wspólna WIGILIA KLASOWA. Zaczęło sie trochę sentymentalnie, od wspomnień .... kończąc na "niezapominajkach", czyli to co mamy zapamiętać z pierwszych naszch najmłodszych lat w szkole:) Następnie był wspólny opłatek przekazany przez panią Lidię, życzenia, wspólne klędowanie, granie i słuchanie jak w kolejnej lekturze, dzieci z  Bullerbyn obchodzą  Święta Bożego Narodzenia.

Wigilijny stół przygotowany był przepięknie przez naszych rodziców, a potrawy przepyszne:). Był makowiec przygotowany przez mamę Kornelki, rurki z kremem zrobione przez mamę Franka, rogaliki, babeczki, kolorowe  pierniczki przyniesione przez Madzię. Najlepszym powodzeniem cieszyły się szaszłyki z kulek wymyślone przez Franka, które przyniosła Ania:) Ksenia przyniosła stroik, który ozdabiał naszą salę cały grudzień-jej mama wykonała go własnoręcznie:)

Spędziliśmy razem niezapomniane miłe chwile:)

Data dodania: 2023-12-28 22:55:22
Data edycji: 2023-12-28 23:13:11