Warsztaty w ramach Wewnątrzszkolnego Doskonalenia Nauczycieli

W maju odbyły się warsztaty w ramach Wewnątrzszkolnego Doskonalenia Nauczycieli pt.,,Naturalne masy plastyczne jako sposób na rozwój motoryki małej”, "Terapia ręki. Kreatywne zabawy manualne" oraz "Ewaluacja zajęć z wykorzystaniem metod aktywizujących". Warsztaty przeprowadziła Dorota Jusiewicz-Sieczko. Celem zajęć było omówienie praktycznych rozwiązań, które nauczyciele mogą wykorzystać, wprowadzając w swojej pracy elementy terapii ręki i usprawniania rozwoju psychomotorycznego. Uczestniczki doświadczały, odkrywały i rozbudzały własną wrażliwość zmysłową. Ponadto otrzymały propozycję na efektywną i użyteczną ewaluację zajęć, dostosowaną do wieku uczniów. Podczas warsztatów panowała miła i twórcza atmosfera.

Data dodania: 2023-06-06 19:57:58
Data edycji: 2023-06-06 21:18:43