Warsztaty komiksowe online

Dziś w Naszej Szkole zostały zorganizowane Warsztaty komiksowe online z Panem Tomaszem Samojlik dzięki współpracy i zaangażowaniu Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pruszczu Gdańskim dla klas 4a, 4b i 4c.

Pan Tomasz na co dzień jest pracownikiem naukowym Instytutu Biologii Ssaków Polskiej Akademii Nauk w Białowieży. Po pracy w ramach pasji zajmuje się rysowaniem komiksów. Dziś w naszej szkole podzielił się swoją pasją i przeprowadził warsztaty, na których Dzieci mogły zobaczyć jak od początku stworzyć komiks i poznać tajniki rysowania. Każdy z uczestników miał szanse stworzyć swoją unikatową historię, którą przedstawił za pomocą rysunków komiksowych. Zabawie nie było końca.

Dziękujemy Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pruszczu Gdańskim i Panu Tomaszowi Samojlik za tak świetne zajęcia, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród Uczniów Naszej Szkoły.

Data dodania: 2021-09-29 20:54:40
Data edycji: 2021-09-29 20:56:01