Pomoc dla uchodźców z Ukrainy - czytaj więcej
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

W BIBLIOTECE DAMY CI SPOKÓJ! Zapraszamy na przerwy wyciszająco-relaksacyjne!

W BIBLIOTECE DAMY CI SPOKÓJ!  Zapraszamy na przerwy wyciszająco-relaksacyjne!

Czy czujesz, że potrzebujesz chwili spokoju i odprężenia w ciągu dnia? W naszej bibliotece znajdziesz idealne miejsce, aby oderwać się od zgiełku i zatopić się w atmosferze wyciszenia.

 

"W bibliotece damy ci spokój" - to hasło, które przyświeca naszym przerwom, dedykowanym dobrostanowi wszystkich odwiedzających bibliotekę szkolną. Jest to jedno z  naszych działań realizowanych w ramach ogólnopolskiego programu "Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka" oraz ogólnopolskiego projektu  "Zmysłoczułe szkoły- zmysłoczuła biblioteka"

 

Przyłącz się do nas w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o godzinie 10:55, aby cieszyć się chwilą spokoju i ciszy, podczas której możesz skupić się na czytaniu lub po prostu odpocząć od zgiełku dnia. A w środy czeka na Ciebie specjalna sesja z muzyką relaksacyjną,  która pozwoli Ci zanurzyć się w kojących dźwiękach i odprężyć się w towarzystwie pięknej melodii, przy świetle świeczek zapachowych i projektorze gwiazd.

 

Od 6 marca codzienna przerwa o godzinie 10:55–11:15 będzie przerwą bez wypożyczeń i oddawania książek, bez rozmów, z czasem przeznaczonym wyłącznie na wyciszenie i odprężenie. Pozostałe przerwy są bez zmian: na wszystkich można wypożyczać i zwracać książki, a także rozmawiać :)

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Data dodania: 2024-03-06 10:46:57
Data edycji: 2024-03-06 12:31:41
Ilość wyświetleń: 144

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej