V Międzyszkolny Konkurs Chemiczno-Fizyczny pod hasłem: ''Ignacy Łukasiewicz - twórca przemysłu naftowego'' o zasięgu powiatowym

W dniu 22 kwietnia 2022r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się V Międzyszkolny Konkurs Chemiczno-Fizyczny pod hasłem: "Ignacy Łukasiewicz - twórca przemysłu naftowego" o zasięgu powiatowym.

Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Gdański - p. Marian Cichoń oraz Burmistrz Pruszcza Gdańskiego - p. Janusz Wróbel.

Naszą szkołę reprezentowali Uczniowie wyłonieni w eliminacjach szkolnych w składzie:

Alicja Gaweł klasa 8D

Emilia Animucka klasa 8B

Igor Wójtowicz klasa 8B

W pierwszym etapie konkursu Uczniowie naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą o życiu i działalności naukowej Ignacego Łukasiewicza przechodząc do etapu drugiego. W tej części konkursu uczestnicy rozwiązywali zadania z chemii i fizyki. Najwyższą ilość punktów, zajmując piąte miejsce zdobyli: Alicja Gaweł i Igor Wójtowicz.

Gratulujemy naszym Uczniom pracowitości, wytrwałości i dużej wiedzy chemiczno-fizycznej!

Opiekunowie

Monika Stanka-Wójcik