Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 uczniowie klasy 4b przybyli na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

Rok ten był dla uczniów rokiem pełnym nowych wyzwań. Początki były trudne, ale dzieci szybko zaaklimatyzowały się w zupełnie nowej szkolnej rzeczywistości.

Podczas uroczystości uczniowie otrzymiali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za różne konkursy w których brali udział i osiągnęli wysokie rezultaty - GRATULACJE!!!

Następnie wspólnie udaliśmy się do naszej sali na kilka słów i dzieci udały się na załużone wakacje.

Życzę Wam, moi Drodzy Uczniowie, aby każdy z Was powrócił we wrześniu z cudownymi wspomnieniami - chętnie wysłucham ich wszystkich. Odpoczywajcie, róbcie to, co lubicie i na co brakuje Wam czasu podczas roku szkolnego. Pamiętajcie jednak o bezpieczeństwie oraz o zadaniu, jakie przed Wami postawiłam ;)

Do zobaczenia we wrześniu!

Wychowawczyni Iwona Janiak

Data dodania: 2023-06-28 19:38:43