Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego klas 1-3

W poniedziałek 2 września 2024 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025. Pani Dyrektor Marzena Kotecka oficjalnie przywitała wszystkich zgromadzonych.

W szczególności ciepło Pani Dyrektor przywitała tych, którzy po raz pierwszy przywitali szkolne mury naszych Pierwszoklasistów. Wszystkim uczniom życzyła, aby ten nowy rok szkolny był czasem odkrywania nowych pasji i zainteresowań, budowania wartościowych relacji koleżeńskich, a podjęty wysiłek i trud przełożył się na wyniki, aby mogli cieszyć się zdobytą wiedzą oraz umiejętnościami. Życzyła także wszystkim nauczycielom i pracownikom placówki wiary we własne możliwości i zapału do pracy, rodzicom zaś cierpliwości i powodów do dumy ze swoich pociech.

Data dodania: 2024-09-11 21:06:44
Data edycji: 2024-09-14 09:29:58