Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 klasy 4-8

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

02.09.2024 uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny 2024/2025. To czas, który niesie ze sobą nowe wyzwania, możliwości oraz spotkania ze znajomymi. Po wakacyjnej przerwie wracamy pełni energii i zapału do nauki.

Przez najbliższe miesiące będziemy zdobywać nowe wiadomości, rozwijać nasze talenty oraz stawiać czoła coraz to trudniejszym zadaniom. Wierzymy, że wspólnie stworzymy także wspaniałą atmosferę, w której każdy z nas będzie mógł czuć się ważny i doceniony.

Chcielibyśmy również przypomnieć, że szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale także przestrzeń przyjaźni i wzajemnego wsparcia. Bądźmy dla siebie życzliwi, otwarci i gotowi do współpracy. Razem możemy osiągnąć coś niezwykłego!

Życzymy Wam wszystkim owocnego roku szkolnego, pełnego sukcesów, radości i niezapomnianych chwil. Niech będzie to czas pełen inspiracji i ciekawych wyzwań!

Dziękujemy za obecność i zapraszamy do wspólnej podróży przez ten nowy rok.

Data dodania: 2024-09-11 21:12:57
Data edycji: 2024-09-11 21:20:37