Uczniowie 2B z wizytą w Wielkiej Fabryce Elfów

W okresie przedświątecznym nasza klasa odwiedziła Wielką Fabrykę Elfów. Na początku wizyty wzięliśmy udział w przedstawieniu, podczas którego dowiedzieliśmy się, że Mikołaj wypił przypadkiem Eliksir Antyświąteczny. Nie miał ochoty na rozdawanie prezentów i odwołał święta. Pod opieką Elfów wyruszyliśmy w podróż po Wielkiej Fabryce, w celu odnalezienia składników eliksiru świątecznego nastroju, aby stworzyć Eliksir i odczarować Świętego Mikołaja. Podczas bajecznej podróży odwiedziliśmy punkty z atrakcjami, były aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne, zadania edukacyjne, interaktywne oraz warsztaty ozdabiania bombek. Wizyta zakończyła się spotkaniem ze Świętym Mikołajem, podczas której mieliśmy okazję podzielić się swoimi świątecznymi marzeniami. Każdy otrzymał Dyplom Pomocnika Elfa i gadżet z motywem Fabryki. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała i wprowadziła nas w świąteczny nastrój.

Data dodania: 2022-12-21 00:07:57
Data edycji: 2022-12-21 00:40:01