UCZĘ SIĘ BEZPIECZEŃSTWA - konkurs plastyczny

Gdańscy policjanci ogłosili na początku roku szkolnego konkurs wśród uczniów klas pierwszych uczęszczających do szkół na terenie Gdańska.

W ramach projektu „Uczę się bezpieczeństwa” dzieci zapoznały się z bezpiecznymi zachowaniami w poszczególnych obszarach omawianych na podstawie projektu. Uczniowie zapoznali się z zagadnieniami dotyczącymi:

• bezpieczeństwa w drodze do szkoły,

• bezpieczeństwa w domu,

• bezpieczeństwa w czasie ferii

• bezpieczeństwa w sieci,

• bezpieczeństwa w czasie wakacji.

Na zakończenie projektu dzieci wykonały prace plastyczne, które brały udział w konkursie. Prace te mogły być wykonane dowolną techniką. Uczniowie klasy 1 b wykazali się ogromną wiedzą w zakresie zapobiegania zagrożeniom z jakimi mogą się spotkać na obecnym etapie swojego życia. Dzieci w różnorodny sposób przedstawiały swoje pomysły. Policjanci spotkali się z dziećmi i jeszcze raz w ramach przypomnienia i utrwalenia omówili bezpieczne zachowanie w różnych miejscach. Podczas spotkania mundurowi przekazali dla wszystkich dzieci z  klas pierwszych uczęszczających do naszej szkoły  kamizelki odblaskowe i podziękowali uczniom za zaangażowanie . Uczniowie przygotowali dla panów policjantów laurkę w której wyrazili swoje podziękowanie i szacunek dla ich pracy.

Data dodania: 2021-08-31 00:31:08
Data edycji: 2021-09-01 01:01:56