Targi Edukacyjne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim

Targi Edukacyjne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1w Pruszczu Gdańskim

Uczniowie klas VIII wzięli udział w mega wydarzeniu, które zorganizowane zostały w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim.
Wydarzenie to Targi Edukacyjne, które są ważnym miejscem spotkań uczniów, podejmujących decyzję o wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej, a tym samym zawodu jaki będą wykonywać w życiu. Młodzież, która stoi przed wyborem szkoły ponadpodstawowej miała możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną aż 25 szkół również tych z trójmiasta - Sopotu, Gdyni. Nowoczesne interaktywne stoiska zostały przygotowane przez przedstawicieli szkół ponadpodstawowych. Dały one pogląd na możliwości edukacyjne i perspektywy zawodowe. Dodatkowo uczniowie mogli skorzystać z rozmowy z doradcą zawodowym p. Katarzyną z Centrum Rozwoju Talentów!

Dziękujemy dyrekcji – Marzenie Miś oraz Paniom- Alicji Bresa, Izabeli Wójkowskiej za wsparcie w planowaniu ścieżki kariery edukacyjno – zawodowej uczniom NASZEJ DWÓJKI!

Data dodania: 2022-04-28 19:30:57
Data edycji: 2022-04-29 09:38:19