SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY - PORTRET MOJEJ PANI

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole ogłoszony został konkurs plastyczny pt.: „PORTRET MOJEJ PANI" oraz napisanie wypowiedzi pisemnej na temat „JAKA JEST MOJA PANI?”. W konkursie brały udział dzieci z klas 1-3. Ilość oraz jakość prac była zdumiewająca.

Nasi uczniowie pokazali, jak bardzo doceniają i lubią swoje Panie. Każdy uczestnik konkursu włożył ogrom pracy oraz serca w wykonanie portretu swojej wychowawczyni. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wszystkich prac, nie ma nic piękniejszego niż uznanie w oczach ucznia.

Wszystkie prace zgłoszone do konkursu zostały nagrodzone. Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w konkursie, a wszystkim Paniom uczącym w klasach 1-3 gratulujemy tak wspaniałych wychowanków!

Samorząd Uczniowski klas 1-3

Data dodania: 2021-10-25 01:57:39