Świetlicowy zawrót głowy - orientacja zawodowa, nauka ukraińskiego alfabetu, zabawy!

Świetlica szkolna jest miejscem, w którym dzieci mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas, przed i po zakończeniu zajęć lekcyjnych. Nasze świetliczaki mają czas na swobodne zabawy, zgodnie z ich zainteresowaniami, korzystają z licznych gier i zabawek zgromadzonych w świetlicy. Uczniowie wcielają się w postać nauczyciela, ornitologa, aktora.
Odgrywanie ról przez naszych uczniów ma bardzo duży wpływ na ich rozwój emocjonalny i społeczny. Tego rodzaju zabawy posiadają nieoceniony wpływ na rozwój wyobraźni i kreatywności. Przy okazji zapoznają się również z różnorodnością zawodów na rynku pracy, rozwijamy pozytywną i proaktywną postawę wobec pracy i edukacji.

Data dodania: 2022-04-02 16:39:20
Data edycji: 2022-04-02 16:57:53