Sukcesy naszych uczniów w Powiatowym Konkursie ”Książki Zaklęte w Lego”.

Z wielką przyjemnością informujemy, że młodsi uczniowie naszej szkoły w kategorii klas 1-3 zajęli zaszczytne miejsca w Powiatowym Konkursie ”Książki Zaklęte w Lego”. Organizatorem konkursu była Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pruszczu Gdańskim oraz Starostwo Powiatowe.

Zadaniem uczestników było przedstawienie tytułu lub sceny z dowolnie wybranej książki za pomocą klocków Lego.

Nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością podczas tworzenia swoich prac konkursowych dzięki czemu - I miejsce zdobyła Rozalia Rogaczewska z klasy 3e, III miejsce - Igor Siłuch z klasy 2a a wyróżnienie otrzymała Aleksandra Kasprzyk z klasy 3c.

Laureaci zostali zaproszeni na uroczystość ogłoszenia wyników do Kina na Bursztynowym Szlaku, gdzie uczniom nagrody wręczyli - Jarosław Karnath, starosta powiatu gdańskiego oraz Anna Krawycińska, zastępca dyrektora ds. powiatowych.

Ogromne gratulacje dla zwycięzców!!!

Wychowawcy klas IIIe, IIIc oraz IIa

Data dodania: 2024-06-03 10:19:57