Sukcesy naszych uczennic

Z okazji 549 rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika Centrum Kulturalno Biblioteczne we Fromborku zorganizowało Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na kartkę urodzinową.

Aby uczcić święto wielkiego astronoma  uczniowie naszej szkoły ( klasy IV- VII) jeszcze przed feriami  projektowali kartki urodzinowe dla Mikołaja Kopernika. Powstało około 200 prac. Wszystkie były przepiękne. 21 projektów wzięło udział w rywalizacji.

Na konkurs wpłynęło 201 prac z całej Polski. Wszystkie prace można było obejrzeć w galerii Wozownia Sztuk we Fromborku do 4 marca.

W kategorii klas IV- VI Aleksandra Szczodrowska z klasy V ”c” zajęła II miejsce , a Zuzanna Folwarska z klasy IV „a” otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujmy  uczennicom i życzymy kolejnych sukcesów !!!

Link do strony na facebooku.

Data dodania: 2022-03-11 10:33:02
Data edycji: 2022-03-11 10:46:53