SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W WIELKIM MARATONIE CZYTELNICZYM DLA NAJMŁODSZYCH

Znamy już listę laureatów i finalistów tegorocznej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego „Spotkacie nowych przyjaciół” – międzynarodowego konkursu czytelniczego pod Honorowym Patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Gdańska.

W związku z panującą epidemią organizatorzy konkursu podjęli decyzję o zakończeniu go bez realizowania ostatniego testu.

Oficjalna lista laureatów została właśnie przesłana do szkół.   W VIII edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego „Spotkacie nowych przyjaciół” adresowanej do klas 2 i 3 szkoły podstawowej wzięło udział 3327 uczniów ze 193 szkół. Komisja konkursowa przyznała 107 tytułów laureata, 149 tytułów finalisty oraz 110 wyróżnień.

Z ogromną radością i dumą informuję, że uczniowie naszej szkoły znaleźli się w grupie laureatów i finalistów:

LAUREACI:

Julia Śleszyńska - kl. 3a

Aleksandra Kusztal - kl. 3e

Aleksandra Szczodrowska - kl. 3d

Karolina Hańczuk - kl. 3e

Marta Hetnerowska - kl. 3a

FINALIŚCI:

Emila Czarnecka - kl. 3e

Dorota Filipczyk - kl. 3d

Tymon Rożnowski - kl. 3c

Natalia Kulon - kl. 3b

Krzysztof Pilanc - kl. 3a

GRATULUJĘ zwycięzcom, ale także WSZYSTKIM MARATOŃCZYKOM z klas 3, bo wiem, że sumiennie przez sześć miesięcy czytali dodatkowe lektury i pisali testy ze znajomości tych książek.

Są to:

Paulina Marcinkiewicz – kl. 3a

Kacper Żyliński – kl. 3a

Elżbieta Wilma kl. 3c

Helena Wilma kl. 3c

Nadia Zimnica - kl. 3c

Całej „piętnastce” jeszcze raz serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Dziękuję także rodzicom MARATOŃCZYKÓW za wspieranie swoich dzieci w tym niełatwym zmaganiu.

O terminie i sposobie wręczenia nagród zostaniemy poinformowani w specjalnym komunikacie.

Poniżej znajduje się protokół z listą wszystkich nagrodzonych w konkursie uczniów.

Szkolny koordynator konkursu Elżbieta Zwolińska

Data dodania: 2020-05-12 19:47:22