Sukces naszych uczennic w międzyszkolnym konkursie czytelniczym „ Zaprzyjaźnij się z książką”

Miło nam poinformować, że w międzyszkolnym konkursie czytelniczym „Zaprzyjaźnij się z książką” - akcji quizowej dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych Pruszcza Gdańskiego uczennice naszej szkoły zajęły:

II miejsce : Ewa Jędrzejewska

III miejsce ex equo: Lena Dawidowska i Lena Owczarzak

Konkurs odbywał się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Pruszcza Gdańskiego.

Organizatorami akcji quizowej była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka – Filia  w Pruszczu Gdańskim oraz Urząd Miasta Pruszcz Gdański.

W naszej szkole do konkursu zgłosiło się początkowo 10 uczniów z klas czwartych, do końca wytrwało 8 uczennic.

Konkurs składał się z 4 etapów/quizów. Etapy I-III miały charakter wewnątrzszkolny, etap IV finałowy był etapem międzyszkolnym. Uczestniczyło we wszystkich etapach konkursu łącznie 115 uczniów klas czwartych. W etapie finałowym IV wzięło udział  13 uczniów, w tym 5 uczennic z naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom.  Serdecznie gratulujemy laureatom. Brawo dziewczynki!

Szkolni koordynatorzy konkursu: Monika Mróz-Madejska i Elżbieta Zwolińska

Data dodania: 2022-05-06 08:12:34