Sukces naszch uczniów z klasy 3c i przedszkolaków z grupy ”Liski” - II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Jasełek i Widowisk Obrzędowych związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Sukces naszch uczniów z klasy 3c i przedszkolaków z grupy ”Liski”  - II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Jasełek i Widowisk Obrzędowych związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Dnia 26 stycznia w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim odbyła się gala podsumowująca XXI Powiatowy Przegląd Jasełek i Widowisk Obrzędowych związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. W przeglądzie brała udział klasa 3c z widowiskiem pt. „Poznajemy świąteczne zwyczaje z kolędnikami”, przygotowanym pod kierunkiem wychowawców: Ewy Siarczyńskiej i Lidii Bujak-Kaczor.

W kategorii przedszkolnej do konkursu przystąpiła grupa pięciolatków „Liski” z przedstawieniem pt. „ Maleńka miłość w żłobie śpi”, przygotowanym przez Joannę Łyżeń i Aleksandrę Jasiukajć.

Obie grupy przyniosły chlubę dla Szkoły zajmując II miejsca w Powiecie Gdańskim.

Po odebraniu zwycięskich dyplomów i nagród, przedstawiciele klasy 3c z radością poinformowali o sukcesie Dyrekcję szkoły, Panią Marzenę Kotecką i Panią Jolantę Janiuk.

GRATULACJE DLA MŁODYCH ARTYSTÓW !!!

Ewa Siarczyńska

Data dodania: 2024-02-20 10:32:19