SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

„6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie. A kiedy rozda już prezenty, wraca do nieba uśmiechnięty”.

W tym roku w grudniu nie można było się spotykać ze sobą. Każdy musiał być w domu i uczyć się zdalnie. Dzieci były trochę smutne, że Mikołaj do nich nie będzie mógł przyjechać, ale tak się nie stało. Mikołaj całą naszą klasę zaprosił na wirtualną wycieczkę do Wielkiej Fabryki Elfów. Radości było co niemiara. Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadzały nas po zakamarkach jego wielkiej Fabryki. Podczas bajecznej podróży online odwiedzaliśmy punkty z atrakcjami. Były aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona była spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który obiecał dzieciom, że wręczy w niedługim czasie wymarzone prezenty i każdemu powiedział jaki to będzie prezent. Byliśmy mocno zaskoczeni, że Mikołaj wiedział jaki prezent każdy z nas otrzyma. To było niesamowite przeżycie!

Data dodania: 2021-08-29 02:54:57
Data edycji: 2021-08-29 03:03:00