Spotkanie integracyjne z okazji '' Święta Rodziny''

Uczniowie klasy II a przygotowali występ dla swoich rodziców. Spotkanie integracyjne odbyło się w dniu  15 czerwca 2022r.  Dzieci recytowały wiersze i zaśpiewały piosnki.  Potem prezentowały rymowanki napisane w grupach. Odbyły się także konkursy. Mamy rozpoznawały siebie na portretach narysowanych przez dzieci. Tatusiowie odpowiadali na zagadki. Dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki, które przygotowały  na zajęciach plastyki i techniki, były to serduszka z włóczki i laurki.

Na koniec grupa uczniów, która w czasie bieżącego roku szklonego uczestniczyła w zajęciach kółka szachowego wystawiła przedstawienie przygotowane wspólne z p. Iwoną Janiak.

Spotkanie było bardzo udane, uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i  dostarczyli swoim rodzicom wiele radości.

Data dodania: 2022-06-22 22:20:43
Data edycji: 2022-06-22 22:26:42