SPOTKANIA ADAPTACYJNE I ZEBRANIA Z RODZICAMI W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

SZANOWNI RODZICE !
W dniach od 30 do 31 sierpnia 2023 r. zapraszamy Rodziców z nowo przyjętymi do naszej placówki 3- latkami i 4-latkami na spotkania adaptacyjne. Spotkania te odbędą się w budynku przy ul. Tysiąclecia 3. Adaptacja ma na celu zapoznanie dzieci z nowym miejscem, poznanie sali, szatni, placu zabaw, wychowawczyń oraz innych dzieci, z którymi będą się spotykać w swojej grupie. Dzieci będą miały możliwość oswojenia się z tym, co nieznane u boku najbliższej osoby.
W spotkaniu adaptacyjnym może uczestniczyć wyłącznie dziecko zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Z dzieckiem może wejść do przedszkola tylko jedna osoba dorosła, która także jest zdrowa.
Rodziców 6-latków zapraszamy na zebrania informacyjne w dniach 29 – 31.08.2023r. - o dokładnym
czasie spotkań adaptacyjnych i zebrań z Rodzicami w poszczególnych oddziałach przedszkolnych
wychowawcy powiadomią Rodziców drogą sms-ową w dniu 25.08.2023 r.
Listy dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych naszej szkoły, z podziałem na grupy, będą
wywieszone 29.08.2023 r., w przedsionkach budynków szkoły przy ul. Tysiąclecia 3 i Tysiąclecia 5.
DYREKCJA SZKOŁY

Data dodania: 2023-08-18 14:41:21